Ahojky! S potěšením musím všem oznámit, že se konečně našel někdo, kdo byl ochoten napsat o svých zážitcích. Je to příspěvek od Majky a tady vám ho předkládám k přečtení.

Přeji všem příjemné a krásné jaro (se vším, co k jaru patří!).

 

Anděla

 

P.S. Pište, pište, pište! Třeba v sobě máte skrytý talent a podaří se nám ho společně objevit ! :o)


 

Ahoj Andělko!

 

Využívám příležitosti a tímto způsobem chci poděkovat 'Keksákům', že přijeli zahrát do naší vesničky, milé, střediskové - do Kožlí u Ledče nad Sázavou.

Když jsem s kamarádkou uviděla známý plakát, který tu nepřehlédnutelně svítil a hlásal, že v místní hospůdce s kapacitou 15 a půl stolu bude velikonoční zábava a hraje Keks, braly jsme to jako vtip. Jako - že na miniparketě bude kapela s maxiaparaturou, u stolů místní obyvatelé a tančit se bude na návsi...?

Nakonec 'prosákly' důvěrné informace od pořadatele - kapela přijede ztenčená o nějaké členy, tím pádem ubude aparatury a přibude naděje na metry čtverečné.

Na neděli 11.4. jsem se těšila jako malé dítě na dospělost. Manžela jsem ( bez večeře ) vyslala už v sedm, aby držel místa a sama dorazila v rekordním čase, za hodinu. Bylo osm a kapela už hrála! Příjemné překvapení.

Hospůdka praskala ve švech, hospodskému se kouřilo od nohou, ale obličej měl rozzářený - tentokrát neprodělá. Naštěstí mu vydatně pomáhala manželka a 3 dcery. Lidi už pak chodily do sálu rovnou se židlemi z domova, ti z daleka postávali u výčepu.

Zábava byla super, nejlepší samozřejmě, když se hráli staré známé hity, co znaj skoro všichni. Taky se mi líbilo, jak se 'keksáci' chovali - naprosto nepovýšeně a pohodově, ani v nejmenším nedali najevo, že už vědí, jak je sardinkám v konzervě. Jejich fousatej manažer, čicotobylo, si na závěr dokonce zavířil po parketě s místní černovlasou krasavicí!

JEN TAK DÁL HOŠI !!!

Dalším příjemným překvapením byl prodloužený závěr. Fakt jsem čekala, že odbije jedna po půlnoci, kluci naházej nástroje do futrálů a alou k Benešovu, ale Štěpán se podíval na rozjuchané vesničany a přívětivě pravil: ' Tak mi budem teda ještě pracovat přesčas...'  A přesčas trval přes hodinu - paráda.

Prostě jen pozitivní dojmy.

 

Takže ještě jednou díky, zdravím Tebe Andělko a všechny příznivce KEKSu, mějte se fajn, milujte se, množte se, aby i vaše děti poznali KEKS a 'Víš....'

 

Ahoj Majka!

( z Kožlí)